Gala Tymex Boxing Promotion w Dzierżoniowie i TVP Sport

Ewa Brodnicka w maseczce ochronnej
Wydarzenie
Data
Miejsce
Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Strumykowa 1
Bilet
Wydarzenie bez publiczności z powodu Covid19

Była mistrzyni świata federacji WBO wagi super piórkowej Ewa „Kleo” Brodnicka (19-1, 2 KO) wróci na ring 13 marca w Dzierżoniowie. Na gali „Tymex Boxing Night 16” wystąpi m.in. międzynarodowy mistrz Polski kategorii lekkiej Damian Wrzesiński (21-1-2, 6 KO).

Kolejna już gala boksu zawodowego w Dzierżoniowie, to efekt współpracy miasta z jedną z najważniejszych zawodowych grup bokserskich w Polsce. Poprzednie gale transmitowane były na kanałach sportowych Polsatu. Teraz walki zawodników Tymex Boxing Promotion pokazuje na żywo TVP Sport.

W tym roku przebieg gali będziemy mogli śledzić najprawdopodobniej tylko poprzez transmisję w ogólnopolskiej telewizji. Powodem są oczywiście obostrzenia związane z Covid19.

W Dzierżoniowie jesteśmy systematycznie i niemal od początku działalności naszej grupy. Dla nas to miejsce z dobrą atmosferą i ludźmi, z którymi pracuje się bardzo profesjonalnie, a dla Dzierżoniowa niemała ogólnopolska promocja. Jestem przekonany, że tak jak po poprzednich, tak i po tej gali będziemy wracać do Dzierżoniowa - mówi Mariusz Konieczyński, prezes Tymex Boxing Promotion.

W swojej ostatniej walce Ewa Brodnicka przegrała jednogłośnie na punkty z Mikaelą Mayer na gali w Las Vegas i straciła tytuł mistrzowski

Damian Wrzesiński w swoim ostatnim, listopadowym występie pokonał jednogłośnie na punkty Meksykanina Luisa Angela Viedasa. Polak nie przegrał walki od 2017 roku.

Szczegóły dotyczące gali niebawem

Polecane wydarzenia

  • Gala Tymex Boxing Promotion w Dzierżoniowie i TVP Sport
  • II Puchar Polski Kadetek w Zapasach
  • Pomoc Domowa