Strategia rozwoju aglomeracji dzierżoniowskiej 2030 | Urząd Miasta Dzierżoniów

Strategia rozwoju aglomeracji dzierżoniowskiej 2030

Fot: Telewizja Sudecka

W środę 17 listopada w dzierżoniowskim urzędzie miasta odbyło się walne zebranie członków założycieli Stowarzyszenia Ziemia Dzierżoniowska, podczas którego podjęto uchwałę dotyczącą przyjęcia Ponadlokalnej Strategii Rozwoju Aglomeracji Dzierżoniowskiej do 2030 roku.

Wydarzenia

  • W krainie trolli - zapraszamy na „Klub Podróżnika”

  • Wieczór z muzyką Rihanny

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Coolturalne piątki - mity i legendy