Wieczór panieński plus | Urząd Miasta Dzierżoniów

Wieczór panieński plus

Zdjęcia twarzy aktorów i aktorek i informacje zawarte w tekście
Spektakl
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
110 zł (parter), 100 zł (balkon), 90 zł (loże) do nabycia w kasie biletowej DOK-u, biletomacie lub przez stronę www.dok.pl.

Wieczór panieński zdarza się raz... na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Jak się skończy najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn, będzie można zobaczyć 27 listopada w dzierżoniowskim Kinoteatrze „Zbyszek”.

Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

W spektaklu występują Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska / Monika Mazur, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk / Stefano Terrazzino.

Bilety w cenie 110 zł (parter), 100 zł (balkon), 90 zł (loże) do nabycia w kasie biletowej DOK-u, biletomacie lub przez stronę www.dok.pl.

Polecane wydarzenia

  • Operowy i operetkowy sylwester

  • „Awokado – zielone złoto”

  • Eenergetyczna dawka flower-rocka lat 60. i 70.