Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki | Urząd Miasta Dzierżoniów

Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki

Napis Trakt nałożyny na zdjęcie z rowerzystą
Impreza plenerowa
Data
Miejsce
Ziemia dzierżoniowska
Bilet
10 zł wpisowe

Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2023, który odbędzie się 4 czerwca 2023 roku.

Dostępne są 3 trasy piesze o różnym poziomie trudności oraz 8 tras rowerowych o długościach od 10 km do 100 km oraz trasa motocyklowa o długości 80 km. Wykaz tras wraz z opisem znajduje się na stronie www.hotelosir.pl.

W tym roku dodatkowo w czasie TRAKTu będziemy walczyć o Puchar Rowerowej Stolicy Polski ! Wystarczy zainstalować aplikację Aktywne Miasta, jeździć na rowerze i wygrywać atrakcyjne nagrody, wspomagając walkę o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Dzierżoniowa.

Aplikacja do pobrania

Wpisowe wynosi 10 zł, w ramach którego każdy otrzyma bon żywnościowy do zrealizowania na mecie, a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu będzie rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie.

Zapisy od godziny 8:30 na parkingu Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury,gdzie w tym roku zlokalizowany jest start. Meta TRAKT-u zlokalizowana będzie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strumykowej 1.

Dla najmłodszych przewidziano na mecie szereg darmowych atrakcji w postaci dmuchanych zamków i zjeżdżalni.

Zachęcamy do udziału

Plakat reklamujący wydarzenie

 

Polecane wydarzenia

  • Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

  • Włoska uczta z zespołem Pasta Divas

  • Koncerty i kino plenerowe na 80-lecie Powstania Warszawskiego