Teatralno-leśne przygody dla dzieci | Urząd Miasta Dzierżoniów

Teatralno-leśne przygody dla dzieci

Trójka aktorów na scenie, jeden przebrany za pszczołę, ciemne tło
Spektakl
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
17 zł parter, 15 zł balkon do nabycia w kasie biletowej DOK, ul. Świdnicka 23, I piętro (tel. do kasy: 74 646 50 19), w biletomacie lub na stronie www.dok.pl.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury i Fundacja Kambak zapraszają na Teatralną Niedzielę dla Najmłodszych. W czerwcu w jej ramach będzie można będzie obejrzeć spektakl pt. „Przygody z Wyobrażonego Lasu”.

Spektakl adresowany jest do najmłodszego widza (5+). Powstał, aby łączyć pokolenia. Przepełniony śmiechem, pełen przygód i zwrotów akcji, wzruszy i przeniesie w czasy dzieciństwa każdego widza.

Główna oś przedstawienia oparta jest na relacjach trójki bohaterów z fantazji cudownego chłopca Williama. To on tworzy ten magiczny świat, wykorzystując do tego przedmioty dnia codziennego. Nie potrzebuje wiele, wystarczy pokój, zabawki, miska, łyżka, butelka, aby Wyobrażony Las ożył.

Poznamy wrażliwego, pięknie naiwnego, dobrego Misia z drobną wadą wymowy, troszkę lękliwego, ale o wielkim sercu i harcie ducha Prosiaka, oraz wybitnie mądrego samotnika Osiołka.

Przedstawienie 2 czerwca o 16.00 w kinoteatrze „Zbyszek” trwa 70 minut i opatrzone jest pięknymi piosenkami i układami chorograficznymi wykonywanymi na żywo. Bilety w cenie 17 zł parter, 15 zł balkon do nabycia w kasie biletowej DOK, ul. Świdnicka 23, I piętro (tel. do kasy: 74 646 50 19), w biletomacie lub na stronie www.dok.pl.

Polecane wydarzenia

  • Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

  • Festiwal Piłkarski dla dziewcząt w Dzierżoniowie #DruzynaDziewczyn

  • Wiosenny Turniej Siatkówki