Teatralna „Przesyłka z zaświatów” | Urząd Miasta Dzierżoniów

Teatralna „Przesyłka z zaświatów”

Cztery aktorki i aktor na wspólnym zdjęciu
Spektakl
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
https://tiny.pl/dqqvh

Brzmi intrygująco? I takie jest. A do tego zabawne, pełne humoru i zaskakujących zwrotów akcji, przemycające pod komediową warstwą ważne, życiowe tematy. To przedstawienie będzie można obejrzeć w Dzierżoniowie 17 maja w kinoteatrze „Zbyszek”.

W spektaklu w reżyserii Cezarego Żaka grają Kinga Preis, Katarzyna Żak, Katarzyna Kwiatkowska, Justyna Ducka, Kuba Gąsowski/Michał Kucharski.
„Przesyłka z zaświatów” to pełna humoru, ciepła i wzruszeń komedia o przyjaźni „na wieki” w reż. Cezarego Żaka. W domu w Kalifornii od lat spotykają się na brydżowych wieczorkach cztery przyjaciółki. Wydawać by się mogło, że śmierć jednej z nich, Mary, zakończy ten zwyczaj. Nic bardziej mylnego. Rezolutna Millie „wypożycza” urnę z jej prochami, by wraz z Connie i Leną zagrać po raz ostatni. Okazuje się, że będzie to szalony wieczór, który odmieni życie przyjaciółek.

Spektakl dla widzów od lat 16. Bilety na przedstawienie o godz. 17.00 lub 19.30 w cenie od 115,94 z można nabyć przez internet pod linkiem: https://tiny.pl/dqqvh.

 

Polecane wydarzenia

  • Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

  • Ruszaj na TRAKT, czyli Terenowy rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki