Stand-up comedy na lutowy wieczór | Urząd Miasta Dzierżoniów

Stand-up comedy na lutowy wieczór

Chłopak siedzący na ośle, łąka, niebieskie niebo, napis Mustang
Spektakl
Data
Miejsce
Sala Koncertowa Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury
Bilet
w kasie DOK-u, w biletomacie lub przez internet na stronie www.dok.pl, kupbilecik.pl oraz biletyna.pl

Masz ochotę na znakomity wieczór stand-up comedy? Przyjdź 15 lutego do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Błażej Krajewski powraca ze swoim najnowszym programem „Mustang”!

Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta. Przez lata parał się wieloma zawodami (głównie miłosnymi). Komediowe doświadczenie zbierał pracując jako cieć, stolarz czy sprzedawca ubezpieczeń. Na scenie wyróżnia się przede wszystkim świetnym talentem lektorskim i doskonale naśladuje głosy postaci znanych ze świata popkultury.

„Mustang” to opowieść o rozstaniu i odnajdowaniu się w wolności, przepełniona historiami z pełnego wpadek i przypałów życia, które z pewnością nie należy do nudnych. Nie zabraknie błyskotliwych obserwacji, bezczelnego humoru i zabawnych autorefleksji. Daj się zabrać na komediową przygodę tytułowym mustangiem!

Oprócz Błażeja Krajewskiego 15 lutego o 19.30 w sali koncertowej DOK-u wystąpi także support. Program przeznaczony jest dla osób dorosłych. Bilety na występ kosztują 50 zł. Można je nabyć w kasie DOK-u, w biletomacie lub przez internet na stronie www.dok.pl, kupbilecik.pl oraz biletyna.pl

Polecane wydarzenia

  • Puchar Polski NO GI i GI

  • Niezwykły koncert dziesięciu tenorów

  • Stand-up comedy na lutowy wieczór