Ruszaj na TRAKT, czyli Terenowy rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki | Urząd Miasta Dzierżoniów

Ruszaj na TRAKT, czyli Terenowy rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki

Grafika reklamująća wydarzenie, duży napis TRAKT, w tle zdjęćie rowerzysty
Wydarzenie
Data
Miejsce
Dzierżoniów i okolice
Bilet
10 zł do nabycia przed wyjazdem na trasę

Trasy piesze, rowerowe i motocyklowa są gotowe na przyjęcie turystów. Można je wcześniej prześledzić i sprawdzić w aplikacji Aktywne Miasta lub na stronie dzierżoniowskiego OSiR-u. Choć TRAKT to nie wyścig, na mecie czekać będą atrakcyjne nagrody.

TRAKT 2024 odbędzie się 12 maja. Dzierżoniowski ośrodek sportu i rekreacji przygotował trzy trasy piesze o różnym poziomie trudności, osiem tras rowerowych o długości od 10 km do 100 km oraz trasę motocyklową o długości 170 km. Wykaz tras wraz z opisem znajduje się na stronie www.hotelosir.pl. Można też korzystać z nich w aplikacji Aktywne Miasta.

Wszystkie straty startują z parkingu Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Meta TRAKT-u będzie tradycyjnie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strumykowej 1. Zapisy ruszą o godz. 8.30 w dniu imprezy. Wpisowe wynosi 10 zł. Każdy zawodnik otrzyma w ramach wpisowego bon żywnościowy do zrealizowania na mecie, a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Nagrodą główną będzie rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie. Losowanie nagrody głównej odbędzie się o godz. 17.30 na terenie OSiR Dzierżoniów spośród uczestników TRAKTU. Dla najmłodszych przewidziano na mecie szereg darmowych atrakcji w postaci dmuchanych zamków i zjeżdżalni.

Ruszaj z nami na TRAKT i spędź aktywnie niedzielę. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Przypominamy, że na trasach rowerowych i motocyklowych uczestnicy obowiązkowo muszą mieć kaski.

Plakat wydarzenia ze zdjeciem rowerzysty i dużym napisem TRAKT

Polecane wydarzenia

  • Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

  • Festiwal Piłkarski dla dziewcząt w Dzierżoniowie #DruzynaDziewczyn

  • Wiosenny Turniej Siatkówki