PUB 2023 - The Postman znów zagra w Dzierżoniowie | Urząd Miasta Dzierżoniów

PUB 2023 - The Postman znów zagra w Dzierżoniowie

Czwórka chłopaków w garniturach i z parasolkami w rękach
Koncert
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"; Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
Bilet
www.dok.pl oraz w kasie DOK-u

4 lutego zapraszamy na kolejny PUB, czyli Przegląd Utworów Bigbitowych. Tegoroczną edycję uświetni swym koncertem jedyny oryginalny i najpopularniejszy zespół coverowy The Beatles w Polsce - The Postman.

Zespół  brał udział w programach telewizyjnych takich jak „Droga do gwiazd”, „Ananasy z mojej klasy”, „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie” i wiele innych. Ponadto wystąpił na trasie „Lata z radiem”, gdzie muzycy mieli okazje zagrać u boku wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej.

The Postman nie tylko oddaje klimat muzyki lat 60-tych, ale również wygląda, jakby właśnie przybył z tamtej epoki. Szyte na miarę garnitury model’64, buty „bitelsówki” prosto z Liverpoolu oraz stylizowane fryzury przypominają epokę lat 60-tych. Ponadto The Postman gra  na replikach legendarnego sprzętu Wielkiej Czwórki. Wielkim atutem zespołu coverowego jest podobieństwo brzmieniowe i wokalne do oryginału.

Po koncercie, wszystkich posiadaczy karnetów- zapraszamy na PUB-PARTY, gdzie zagrają zespoły „Wehikuł Czasu”, „Kocham Bigbit”, ABBA M. oraz zwyciężczyni The Voice Senior 2021 Basia Parzęczewska.

Przedsprzedaż biletów rusza 24 stycznia o godz. 10.00 za pośrednictwem strony www.dok.pl oraz w kasie DOK-u. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów, a każda osoba może ich kupić nie więcej niż 10 szt. O przydzieleniu stolika decyduje organizator.

Polecane wydarzenia

  • Rękodzieło 2023 dla kreatywnych Dolnoślązaków

  • Kabaret Młodych Panów powie nam „Co się stało?”

  • Wielka Gala Sylwestrowa 2023