Michał Bajor. No, a ja? | Urząd Miasta Dzierżoniów

Michał Bajor. No, a ja?

Michał bajor wygląda przez okno na dole napis Michał Major No a ja
Koncert
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
https://bilety.io/lDZ9I

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości. Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania.

Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno,

a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała.

- Wiele osób od lat prosiło mnie, żebym przypomniał dawniejsze utwory, takie jak m.in.: „Panie który jesteś”, czy „Barwa twoich słów". Wśród nich miała znaleźć się tylko jedna zupełnie nowa, z moją muzyką. A finalnie… nagrałem swoich kompozycji aż pięć, a dodatkowo, pierwszy raz w życiu, do trzech z nich napisałem słowa – zdradza artysta.

Dwie jego kompozycje powstały do tekstów Wojciecha Młynarskiego i Artura Andrusa. Panie Irena Santor i Kayah pięknie zaśpiewały dwie piosenki w duecie z Michałem Bajorem. Jeśli dodamy do tego wspaniałych muzyków z Grupą MoCarta na czele i m.in. Chór Akademii Muzycznej w Warszawie, to chyba artystycznych atrakcji starczy dla każdego. Cały materiał, i ten nowy, i ten dawny, nagrano pod czujnym okiem Wojtka Borkowskiego w wytwórni Universal Music.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

Bielty w cenie 100 zł dostępne na portalu biletyna.pl 

Polecane wydarzenia

  • Rękodzieło 2023 dla kreatywnych Dolnoślązaków

  • Kabaret Młodych Panów powie nam „Co się stało?”

  • Wielka Gala Sylwestrowa 2023