Magiczni Show - największy familijny spektakl iluzji w Polsce | Urząd Miasta Dzierżoniów

Magiczni Show - największy familijny spektakl iluzji w Polsce

Pięć osób kolorowo ubranych, przed nimi napis Magiczni Show
Wydarzenie
Data
Miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
Bilet
https://bilety.io/OxMYs

To ponad 70-minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny. Już 18 lutego o godz. 17.00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Pan Magiczny i Pani Czarująca zapraszają na Magiczny Show.

Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zamiast przeglądać telefon ze znudzenia, zastanawiają się "Jak on to zrobił?!", a wszyscy turlają się ze śmiechu na fotelach.

Klimatyczna muzyka, pozwoli poczuć gęsią skórkę i dreszcz emocji. Scenografia jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt „wow”, a doświadczenie aktorskie sprawi, że widzowie zatracą się bez reszty w czarodziejskim świecie Magicznych. Dlaczego to największy spektakl iluzji? Ponieważ prócz kunsztu prestidigitatorskiego i niepowtarzalnego kontaktu z publicznością, Magiczni prezentują swoje iluzje jako jedyni w Polsce m.in. przecinanie kobiety na pół czy kompresja asystentki. Ich spektakl to ponad 1,5 tony scenografii, oświetlenia i niespodzianek, aby w każdym miejscu wyglądał po prostu magicznie.

Pan Magiczny i Pani Czarująca to jedyny polski duet iluzjonistyczny w składzie:  Sebastian Grabowski oraz Martyna Grabowska. Magiczni od ponad 15 lat specjalizują się w oczarowaniu najlepszych imprez familijnych w Polsce i na świecie. Jedyni Polscy iluzjoniści, którzy występowali w ponad 10 krajach, w tym odbyli tourneé po Azji. Frajdę ze spektaklu można porównać do nieskończonego rozpakowywania prezentów... to co chcesz rozpakować swój? To spektakl od 5 do 105 lat!

Plakat z informacjamiz awartymi w tekśćie i zdjęciem grupy aktorów na scenie

 

Polecane wydarzenia

  • Magiczni Show - największy familijny spektakl iluzji w Polsce

  • Puchar Polski NO GI i GI

  • Niezwykły koncert dziesięciu tenorów