Kwartet - ten spektakl bawi od 50 lat...i ta obsada | Urząd Miasta Dzierżoniów

Kwartet - ten spektakl bawi od 50 lat...i ta obsada

Plakat ze zdjęciem czterech aktorów
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
od 110 zł na balkonie do 130 zł na parterze, w kasie biletowej DOK-u lub przez internet pod linkiem https://bilety.io/7pgkT

Kultowa już historia czterech aktorów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej. Wybitne aktorstwo, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które będzie można obejrzeć 2 grudnia w Dzierżoniowie.

Na oczach widzów tekst i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych artystów. Miłośników teatru, jak i muzyki, powitają na scenie Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek i Mikołaj Grabowski.

Premiera „Kwartetu” w zespole muzyki współczesnej MW2 odbyła się w 1973 roku. Z kolei premiera teatralna miała miejsce w 1979 roku. Spektakl autorstwa Bogusława Schaeffera bawi więc widzów już od 50 lat.

Bilety na przedstawienie kosztują od 110 zł na balkonie do 130 zł na parterze. Można je nabyć w kasie biletowej DOK-u lub przez internet pod linkiem https://bilety.io/7pgkT

Polecane wydarzenia

  • Koncert Czerwonych Gitar na 55-lecie zespołu

  • Kwartet - ten spektakl bawi od 50 lat...i ta obsada

  • Kultowy musical na scenie „Zbyszka”