Klimakterium - spektakl o kobietach i dla kobiet | Urząd Miasta Dzierżoniów

Klimakterium - spektakl o kobietach i dla kobiet

Cztery aktorki na scenie podczas przedstawienia teatralnego
Spektakl
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
do nabycia w kasie biletowej DOK (ul. Świdnicka 23, I piętro, tel. do kasy 74 64 65 019), w biletomacie i przez internet na stronie www.dok.pl oraz kupbilecik.pl.

To teatralny hit ostatnich sezonów. W ten sposób o sprawach kobiet nikt jeszcze nie mówił. Tak dowcipnie, otwarcie, z takim dystansem do siebie i poczuciem humoru, jak robią to bohaterki spektaklu „Klimakterium… i już”. W Dzierżoniowie na deskach kinoteatru „Zbyszek” obejrzycie go 28 maja o 16.00.

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o tym, co żadnej z pań nie ominie, co nieuchronne. I, jak się okazuje, ani wstydliwe, ani takie straszne, choć jeszcze do niedawna samo to słowo nie chciało przejść nam przez usta. A tym czasem można, nawet trzeba o tym mówić, bo w tej chwili, teraz właśnie, 8 milionów kobiet w Polsce przeżywa ten trudny czas. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła na ten temat niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając - „to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!”. Postanowiła więc zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach. Z polskimi problemami dnia codziennego, z naszymi ulubionymi szlagierami. W ten sposób znaleźliśmy się na zapleczu lumpeksu „Butiks Malina”, gdzie spotykają się koleżanki z młodości.

Bilety na spektakl do nabycia w kasie biletowej DOK (ul. Świdnicka 23, I piętro, tel. do kasy 74 64 65 019), w biletomacie i przez internet na stronie www.dok.pl oraz kupbilecik.pl.

Plakat reklamujący wydarzenie z portretami aktorek

Polecane wydarzenia

  • Czesuaf w Dzierżoniowie - to będzie Skandal!

  • „Karolcia” w teatralnej niedzieli

  • Alicja Majewska - piosenki Korcza i Andrusa