Klasyka baletu w „Zbyszku” | Urząd Miasta Dzierżoniów

Klasyka baletu w „Zbyszku”

Kadr z przedstawienia baletowego - tańcząca para
Spektakl
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr Zbyszek
Bilet
110 zł (parter) i 100 zł (balkon)

„Jezioro łabędzie” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Już po raz drugi 12 listopada będzie można obejrzeć balet w wykonaniu artystów Royal Lviv Ballet w Dzierżoniowie na deskach Kinoteatru „Zbyszek”.

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Podczas polskiego tournèe arcydzieło sztuki baletowej Piotra Czajkowskiego prezentuje Royal Lviv Ballet - zespół złożony z najlepszych solistów, szturmem zdobywający sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, dekoracje,choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy.

Bilety na spektakl w 2 aktach i 4 odsłonach (ponad 2 godziny) 12 listopada o godz. 18.00 w Kinoteatrze „Zbyszek” kosztują 110 zł (parter) i 100 zł (balkon). Można je nabyć w kasie biletowej DOK-u, ul. Świdnicka 23, I piętro w godz. 10.00-17.00 lub na www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

Polecane wydarzenia

  • Wieczór panieński plus

  • Agent 007 i muzyczne hity na scenie „Zbyszka”

  • Anita Lipnicka „O miłości... akustycznie”