Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny | Urząd Miasta Dzierżoniów

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny

aktorzy z balonami na scenie
Wydarzenie
Data
Miejsce
DOK
Bilet
bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/

Funny Balls Show po raz pierwszy zawita do Dzierżoniowa w marcu. Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – prawdziwy hit tegorocznej wiosny.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej.

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach. Tu spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością, uu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy. Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami.

Czas trwania spektaklu: 70 minut

Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu – siedzą na kolanach rodzica

Więcej informacji oraz bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/

Plakat informujący o wydarzeniach balon show w Polsce

Polecane wydarzenia

  • Bieg Marzanny w Górach Sowich

  • Akrobatyczne show w Dzierżoniowie

  • 50 lat na estradzie Andrzeja Sikorowskiego