„Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” | Urząd Miasta Dzierżoniów

„Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej”

Portret kobiety z wiankiem na głowie
Spektakl
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
120 zł parter, 100 zł balkon

„Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu „HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje. Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos – mówi Kołaczkowska.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi - Łukasz „Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych.

Plakat ze zdjęciem uśmiechniętej kobiety i informacje zawarte w tekście

Polecane wydarzenia

  • Koncert Czerwonych Gitar na 55-lecie zespołu

  • VI Memoriał M. Oyamy Karate Kyokushin