Co im w duszy gra? Wernisaż wystawy dzierżoniowskich fotografów | Urząd Miasta Dzierżoniów

Co im w duszy gra? Wernisaż wystawy dzierżoniowskich fotografów

Kolaż dziewięciu róznych zdjęć
Wernisaż
Data
Miejsce
Stara Kopalnia w Wałbrzychu
Bilet
Bezpłatne

Dzierżoniowscy fotograficy zapraszają na wernisaż i wystawę prac dziewięciu autorów, tym razem do Multimedialnej Galerii Obrazu w wałbrzyskiej Starej Kopalni. Początek w najbliższą sobotę, 15 stycznia, o godz. 17.00.

„Dobra fotografia nie jest tylko reprodukcją przedmiotu lub grupy przedmiotów – jest interpretacją natury, reprodukcją wrażeń fotografa, którą pragnie przekazać innym" zaczynając słowami Lewis'a Hine'a zapraszamy na wernisaż fotografii członków Sudeckiego Towarzystwa Fotograficznego. Wystawa zatytułowana „Co nam w duszach gra” zaprezentuje prace dziewięciu autorów. Każdy zestaw zdjęć pokazuje inne spojrzenie na fotografię, dokładnie to, które autor zatrzymał w momencie naciśnięcia spustu migawki.

Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne powstało w grudniu 2013 roku z inicjatywy kilku dzierżoniowskich fotografików. Towarzystwo zrzesza grupę miłośników fotografii, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Organizują warsztaty doskonalące swoje umiejętności, otwierają się także na osoby nie zrzeszone. Organizują wystawy indywidualne i zbiorowe propagując fotografię jako sztukę. Mają stałą ekspozycję w Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym w Dzierżoniowie. Czym jeszcze się zajmują można zobaczyć ich stronie: www.stf.dzierzoniow.pl

Na wernisaż wystawy zapraszamy 15 stycznia o godz. 17.00 do Multimedialnej Galerii Obrazu w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni. Wystawa będzie dostępna do 15 lutego.

Polecane wydarzenia

  • Podziwiajcie Rękodzieło 2021

  • Jazz w synagodze

  • 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy