Boks - Gala Finałowa Maxligi | Urząd Miasta Dzierżoniów

Boks - Gala Finałowa Maxligi

Plakat z napisem Maxliga
Wydarzenie
Data
Miejsce
Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Strumykowa 1
Bilet
Do nabycia na www.maxliga.pl/sklep

Maxligowcy pewnie już w pełnym gazie, gotowi do starć finałowych i walk o miejsca na podium! Czeka nas aż 14 wojen (jedna walka pokazowa i trzynaście bitw o nagrody! W tej edycji nasi partnerzy i sponsorzy na prawdę hojnie obdarowali zwycięzców, warto sięgnąć po najwyższe trofea, ale przede wszystkim warto jeszcze raz, ostatni raz w tym roku stanąć do walki w ringu.

Nasi zawodnicy zasługują na wyjątkowy hołd - swoje przygotowania i treningi pogodzili z codziennym życiem zawodowym i rodzinnym, zazwyczaj niezwiązanym ze sportem. Dodatkowo za nami wszystkimi są dwa ciężkie lata pod milionem względów, a jednak nikomu nie zabrakło determinacji, motywacji i siły, aby zmobilizować się do startu w Maxlidze i przekroczyć wiele własnych granic.

18 grudnia będziemy świadkami wyników przygotowań 28 śmiałków. Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w gali finałowej w Dzierżoniowie na żywo!!
Liczba biletów ograniczona

Ogromne podziękowania dla Piotr Wilczewski i całego teamu DKB Dzierżoniów za wsparcie w przygotowaniach.
Dziękujemy również wielu naszym partnerom, widocznym na plakacie, dzięki którym mamy wspaniałe nagrody dla naszych championów!

Plakat wydarzenia zawierający informacje znajdujące się w tekście

Źródło Maxliga

Polecane wydarzenia

  • Wieczór panieński plus

  • Agent 007 i muzyczne hity na scenie „Zbyszka”

  • Anita Lipnicka „O miłości... akustycznie”