Baciary – energia z Tatr na dzierżoniowskiej scenie | Urząd Miasta Dzierżoniów

Baciary – energia z Tatr na dzierżoniowskiej scenie

Sześciu muzyków w białych koszulach i gtóralskich czapkach
Koncert
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
89 zł

Zapraszamy na wieczór przepełniony energią spod samiuśkich Tater. Wyśmienita zabawa w rytm przebojów takich jak: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, czy „Jak się bawią ludzie”. Koncert zespołu Baciary zaplanowany jest na 1 grudnia w kinoteatrze „Zbyszek”.

Trochę muzyki pop, odrobinę rocka, biesiady, trochę muzyczki na góralską nutę - to będzie impreza taka, że hej!. Zespół Baciary powstał na Podhalu w 2002 roku i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania czasami już zapomnianych melodii, śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków, czy rodziców.

Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”. Ciekawe połączenia różnych gatunków muzycznych i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces. Na scenie kinoteatru „Zbyszek” wystąpią 1 grudnia o godz. 19.00. Bilety w cenie 89 zł do nabycia w DOK-u oraz w elektronicznym systemie sprzedaży pod linkiem https://bilety.io/lJK4G

Polecane wydarzenia

  • Rękodzieło 2023 dla kreatywnych Dolnoślązaków

  • Kabaret Młodych Panów powie nam „Co się stało?”

  • Wielka Gala Sylwestrowa 2023