20-letnie Ewenementy - zapraszamy na koncert | Urząd Miasta Dzierżoniów

20-letnie Ewenementy - zapraszamy na koncert

Grupa tancerzy, kobiety i mężczyźni na scenie w róznych pozach, ubrani i ucharakteryzowani jak  Charlie Chaplin, brytyjski aktor
Spektakl
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
Wstęp wolny, za okazaniem bezpłatnych zaproszeń dostępnych w kasie DOK-u.

Zapraszamy na taneczne obchody jubileuszu 20-lecia zespołów Ewenement, 12 czerwca w Kinoteatrze „Zbyszek”. Wstęp na koncert wolny, za okazaniem bezpłatnych zaproszeń. Jak je zdobyć?

Ewenementy, a dokładnie Mały Ewenement, Ewenement i Ewenement Plus to zespoły, które specjalizują się w tańcu nowoczesnym – funky jazz, hip-hop, look dance, elektric boogie, new age, a ostatnio przede wszystkim street dance.

Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu, a przede wszystkim miłości do tańca, zdobyli wiele nagród i wyróżnień np. w Złotoryja Dance Arts, Street Dance Festival we Wrocławiu, na Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych w Kątach Wrocławskich. Ewenement każdego roku przygotowuje spektakle taneczne – niezwykle widowiskowe, mądre i zabawne.

Twórcami choreografii są sami tancerze, natomiast instruktorem i założycielem zespołu jest Wojciech Koguciuk - tancerz, aktor, mim, choreograf.

Zapraszamy na spektakl jubileuszowy 12 czerwca o godz. 19.00. Wstęp na koncert wolny, za okazaniem bezpłatnych zaproszeń. Można je odebrać w kasie Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury (ul. Świdnicka 23).2

Polecane wydarzenia

  • Festiwal Sztuki "Kłącze"

  • Zapraszamy na Dzień Przedsiębiorcy

  • Zapraszamy na uroczystą Galę Talentów