Dni Przedsiębiorczości 2016 | Urząd Miasta Dzierżoniów

Dni Przedsiębiorczości 2016

Organizowane od czterech lat forum jest lokalnym świętem kobiet, promującym przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty i zawodowy mieszanek Ziemi Dzierżoniowskiej. To również okazja do wyboru i przyznania tytułu „Kobieta Przedsiębiorcza 2016 roku”.  

Mogą się o niego ubiegać kobiety aktywnie działające na terenie Ziemi Dzierżoniowskiej. W ramach forum przeprowadzony zostanie również konkurs na najciekawszą kobiecą torebkę, prezentujący pomysłowość i osobowość uczestniczek.

Uczestniczkom forum szczególnie polecamy wystąpienie Pani Anny Wawrzyniak (psycholog, akredytowany coach ICF, certyfikowany trener biznesu, praktyk NLP, wykładowca uczelni wyższych). Polecamy również część artystyczną i wydarzenia towarzyszące, m.in. pokaz mody – od S do XXL, metamorfozy oraz trzy warsztaty z ciekawą tematyką kobiecą - „Brafitting” (krótki przewodnik po świecie bielizny), „Mobilna kobieta” (top 5 aplikacji dla kobiet); „Zdrowie i wygląd jest w naszych rękach”.

Patronem IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych jest Stowarzyszenie „Aktywność Kobiet”. Zapraszamy 21 pażdziernika do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta w Dzierżoniowie,
pokój nr 4 (parter), tel. 74 645 08 79 lub 74 645 08 68.

Formularze zgłoszeń oraz regulaminy konkursów: