Złota Karolina. Mamy medal Pucharu Polski Juniorek w Zapasach | Urząd Miasta Dzierżoniów

Złota Karolina. Mamy medal Pucharu Polski Juniorek w Zapasach

Karolina Kozłowska, zawodniczka dzierżoniowskiego klubu JUNIOR zdobyła w miniony weekend złoty medal II Pucharu Polski Kadetów w Zapasach oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w Białogardzie.

W zmaganiach uczestniczyło 250 zawodników z 49 klubów z Polski, Czech oraz Ukrainy. MULKS JUNIOR Dzierżoniów w zawodach reprezentowali Michał Kaczor (55 kg) oraz Karolina Kozłowska (68 kg). Do udanych można zaliczyć występy Karoliny Kozłowskiej, która zwyciężyła w trzech pojedynkach i zdobyła złoty medal. Niestety, w walkach eliminacyjnych odpadł Michał Kaczor i uplasował się na 16. pozycji.
- Bardzo się cieszę, że Karolina pokazała się z dobrej strony. Za kilka dni czeka ją ostatnie zgrupowanie kadry narodowej juniorek przed mistrzostwami Polski – mówi trener zapaśniczki, Norbert Warchoł.
Wyjazd na zawody współfinansowany był ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.