Z sercem dla WOŚP – biegnij dla Orkiestry | Urząd Miasta Dzierżoniów

Z sercem dla WOŚP – biegnij dla Orkiestry

Plakat, białe tło i informacje zawarte w tekście

30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tę okazję Dzierżoniowski Sztab WOŚP  przygotował mnóstwo niespodzianek, a jedną z nich jest bieg pod hasłem „Z sercem dla WOŚP”. Partnerem wydarzenia jest Dariusz Kucharski, burmistrz  Dzierżoniowa.

Zachęcamy do spotkania 30 stycznia na terenie Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie i uczczenia na sportowo jubileuszowej edycji jednej z największych akcji charytatywnych na świecie.

W biegowej zabawie może wziąć udział praktycznie każdy, ponieważ to biegacze decydują, jaki dystans chcą pokonać. Wystarczy jedno okrążenie na wyznaczonej trasie, o długości 450 metrów, żeby otrzymać pamiątkowy medal. Liczymy jednak na to, że znajdą się i tacy biegacze, którzy zostawią za sobą liczbę 30 okrążeń, nawiązującą do jubileuszowej edycji finału WOŚP. Ciekawostką jest to, że każdy uczestnik otrzyma oprócz medalu napompowany helem balon w kształcie serca, z którym pokona całą trasę biegu. Dzięki temu oprawa i klimat imprezy będą wyjątkowe. Początek biegu o godzinie 12.00.
Uwaga – liczba miejsc dla uczestników ograniczona do 100 biegaczy. Zapisy będą prowadzone w dniu imprezy od godziny 11.45. Wpisowe na bieg wynosi symboliczne 5 zł wrzucane do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście do wielkoorkiestrowej puszki można śmiało wrzucać większe kwoty. Tutaj wszystko zależy od  uczestników.

Organizatorem biegu „Z sercem dla WOŚP” jest dzierżoniowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Partnerami wydarzenia są: Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski,  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej ZHP, Powiat Dzierżoniowski oraz Bielawska Akademia Biegania.

Wydarzenia

  • Przed nami 44. Dni Dzierżoniowa

  • Wielozmysłowe światłocienie

  • Polska misja komiczna