XX Seminarium Karate Kyokushin za nami | Urząd Miasta Dzierżoniów

XX Seminarium Karate Kyokushin za nami

Po raz 20. spotkali się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zawodnicy karate kyokushin na seminarium organizowanym przez nasz klub.

W zgrupowaniu, które poprowadził shihan Slaw Urbanczyk wzięło udział ponad 80 zawodników z kilku klubów karate z Dolnego Śląska. Wydarzenie było finansowane ze środków OSiR Dzierżoniów oraz miasta Dzierżoniów oraz Powiatu Dzierżoniowskiego.

Wydarzenia

  • Festyn na placu zabaw na os. Kolorowym

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo

  • Festyn na placu zabaw przy ul. 11 Listopada