Wykorzystaj swoją pasję i promuj Dzierżoniów | Urząd Miasta Dzierżoniów

Wykorzystaj swoją pasję i promuj Dzierżoniów

Grafika na niebieskim tle i napis Dzierżoniów Pełen Pasji
Grafika: UM Dzierżoniów

Minione lata pokazały, jak wiele ciekawych, nietypowych, czasem przyprawiających o gęsią skórkę pasji mają mieszkańcy naszego miasta. Jak będzie w tym roku, dowiemy się już niebawem. Rusza nabór wniosków w projekcie „Dzierżoniów pełen pasji”.

Mieszkańców mających nietypowe hobby, chcących rozwinąć swoje skrzydła i promować Dzierżoniów w Polsce i poza jej granicami, zapraszamy do składania wniosków i kontaktu z Biurem Komunikacji Społecznej i Promocji UM w Dzierżoniowie, tel. 74 645 04 01, promocjaatum [dot] dzierzoniow [dot] pl.

Pod uwagę będzie brany wymiar promocyjny, wielkość wnioskowanego dofinansowania w stosunku do ogólnych kosztów projektu, liczba uczestników, pomysł oraz miejsce zamieszkania wnioskodawcy (może to być nie tylko miasto Dzierżoniów, ale cały powiat – warunkiem jest powiązanie wnioskodawcy z miastem, np. miejsce pracy lub nauki).

W ramach projektu dofinansowaliśmy w latach poprzednich m.in. ekstremalne wyprawy, maratony rowerowe, motocyklowe, pokazy sportowe, rekonstrukcje historyczną czy sesję zdjęciową modelek. Mieszkańcy Dzierżoniowa stawiali swoje stopy w miejscach, gdzie nie postawił ich jeszcze żaden człowiek, pobijali też rekordy. Jedni przeznaczali pieniądze na wyjazd na zawody, reprezentując miasto i Polskę, inni wspinali się na sześciotysięczniki lub eksplorowali jaskinie. Powstały też książki o mieście i galerie fotografii. Nabór wniosków w projekcie potrwa do wyczerpania puli środków.

Wydarzenia

  • Przed nami 44. Dni Dzierżoniowa

  • Wielozmysłowe światłocienie

  • Polska misja komiczna