Witamy nowych mieszkańców Dzierżoniowa | Urząd Miasta Dzierżoniów

Witamy nowych mieszkańców Dzierżoniowa

Statystycznie co 68 godzin w Dzierżoniowie rodzi się nowy mieszkaniec. To powód do radości i świętowania, dlatego już tradycyjnie zapraszamy rodziców najmłodszych dzierżoniowian na wyjątkowe spotkanie z burmistrzem Dariuszem Kucharskim.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 września 2025 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w sali Pegaz Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. To już 17. edycja tej wyjątkowej uroczystości, podczas której powitamy maluszki urodzone pod koniec 2024 roku i w 2025 roku, rodzice dowiedzą się więcej o prorodzinnych inicjatywach miasta, ofercie żłobków i przedszkoli, a każde dziecko otrzyma pamiątkowy zestaw upominków. Będzie to również czas na wspólne zdjęcia i rozmowy.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o zgłoszenie do 19 września 2025 r. (piątek) osobiście w Biurze Komunikacji Społecznej i Promocji, telefonicznie pod numerem 74 645 03 81 lub  mailowo na adres promocjaatum [dot] dzierzoniow [dot] pl (promocja[at]um[dot]dzierzoniow[dot]pl)

- Niech ten wyjątkowy dzień będzie początkiem pięknej przygody Waszych dzieci z Dzierżoniowem. Czekamy na Was – mówi burmistrz Dariusz Kucharski.

Wydarzenia

  • Z gliny stworzone. Nowa wystawa w muzeum miejskim

  • Medyczne aspekty profilaktyki i leczenia nowotworów. Wykład i debata

  • Anita Lipnicka - O miłości 2

  • Daniel Midas - stand up

  • „Różowa Wstążeczka”: Symbol jedności