Unijne środki i dekarbonizacja - wspólna akcja dolnośląskich samorządów | Urząd Miasta Dzierżoniów

Unijne środki i dekarbonizacja - wspólna akcja dolnośląskich samorządów

W środę 16 czerwca na dzierżoniowskim rynku odbyło się medialne spotkanie w sprawie dekarbonizacji i sprawiedliwego dzielenia unijnych funduszy. W spotkaniu uczestniczyli między innymi samorządowcy z powiatu dzierżoniowskiego oraz prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Wydarzenia

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Festyn na placu zabaw na os. Kolorowym

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo