Tej zimy pojeździmy na lodzie | Urząd Miasta Dzierżoniów

Tej zimy pojeździmy na lodzie

W Dzierżoniowie powstaje czasowe, zadaszone lodowisko o powierzchni 600 m2.

To w pełni zamknięty, obiekt mogący funkcjonować bez względu na panujące zimą warunki atmosferyczne. Osoby, które zechcą z niego skorzystać będą mogły wypożyczyć łyżwy, kaski i chodziki dla najmłodszych. Hala namiotowa będzie podświetlona i wypełniona muzyką.

Powstające na terenie parkingu przy targowisku lodowisko ruszy w grudniu i będzie czynne do końca lutego. Bilet ulgowy będzie kosztował 17 zł, normalny 20, ale po jego zakupie będzie można korzystać z lodowiska bez limitu czasowego, aż do zamknięcia – informuje Robert Gulka.

 

Wydarzenia

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo

  • Coolturalne piątki - mity i legendy

  • Festyn na placu zabaw przy ul. 11 Listopada

  • Festyn na placu zabaw przy ul. Wieniawskiego