Taneczne mistrzostwo Karola | Urząd Miasta Dzierżoniów

Taneczne mistrzostwo Karola

BWA BREAKERS DZIERŻONIÓW

Karol Jaruga zwyciężył na Międzynarodowym Turnieju Tańca Break Dance „Wirująca Strefa - Polish Breaking Cup 2023” w Łomży. Udział wzięło w nim blisko 100 tancerzy z Polski, Hiszpanii, Portugalii, Ukrainy, Łotwy, Norwegii oraz Litwy, w tym trzech reprezentantów BWA Breakers  z Dzierżoniowa.

Zmagania zawodników oceniało utytułowane, międzynarodowe grono jurorskie. W wyniku emocjonujących walk tanecznych, młodzi tancerze z Dzierżoniowa zaprezentowali wysoką formę taneczną uzyskując wysokie pozycje w klasyfikacji końcowej turnieju. W kategorii wiekowej dla chłopców do lat 12 zwyciężył Karol Jaruga, natomiast wśród dziewcząt Alicja Ludwa uplasowała się na czwartym miejscu, a Lena Czwalińska uzyskała awans do ćwierćfinałów.