Rusza drugi etap budowy obwodnicy Dzierżoniowa | Urząd Miasta Dzierżoniów

Rusza drugi etap budowy obwodnicy Dzierżoniowa

Po weekendzie rozpoczną się roboty drogowe przy drugim etapie budowy obwodnicy Dzierżoniowa. To prawie trzykilometrowy odcinek, który połączy drogę Dzierżoniów-Pieszyce z drogą Dzierżoniów-Bielawa. Prace na ul. Batalionów Chłopskich mają rozpocząć się na przełomie czerwca i lipca.

Droga z zaparkownymi po prawej stronie autami

 

Wydarzenia

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Festyn na placu zabaw na os. Kolorowym

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo