Przywitamy najmłodszych dzierżoniowian | Urząd Miasta Dzierżoniów

Przywitamy najmłodszych dzierżoniowian

Mała dziewczynka w kwietnym wianku napis: Woitajcie maluszki, logo Dzierżoniowa
Fot: UM Dzierżoniów

Uroczyste powitanie maluszków celebrujemy od kilku lat. Dumni rodzice mają okazję zapoznać się na nim z prorodzinną polityką miasta, wykonać pamiątkowe zdjęcia i odebrać drobne upominki dla milusińskich. Na kolejne zapraszamy 13 maja.

Przed nami na drugie, po okresie zawieszenie spowodowanego pandemią, spotkanie z rodzinami najmłodszych mieszkańców Dzierżoniowa, na które serdecznie zaprasza burmistrz Dariusz Kucharski. To świetna okazja nie tylko do zdobycia informacji, ale też poznania się i integracji.
Uroczyste powitanie najmłodszych mieszkańców celebrujemy od kilku lat. Czas zrealizować tę miłą tradycję również w tym roku.

Jeśli masz dziecko urodzone w 2021 r. i nie zgłaszałeś się po pakiet powitalny dla nowo narodzonych dzierżoniowian? Zgłoś się do Biura Komunikacji Społecznej i Promocji UM w Dzierżoniowie - tel. 74 645 04 01, e-mail: promocjaatum [dot] dzierzoniow [dot] pl. Na 13 maja na godz. 12.00 planowane jest spotkanie burmistrza z rodzinami najmłodszych w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Wydarzenia

  • Przed nami 44. Dni Dzierżoniowa

  • Wielozmysłowe światłocienie

  • Polska misja komiczna