Podziękowanie za wyjątkowy dar i kształtowanie oświaty | Urząd Miasta Dzierżoniów

Podziękowanie za wyjątkowy dar i kształtowanie oświaty

Odejścia Pani Albiny Stefańskiej na emeryturę żałują uczniowie, a to najlepsze z możliwych świadectw. Składam wyrazy ogromnej wdzięczności, gratulacje i podziękowania za wiele lat poświęconych edukacji i wychowaniu młodych mieszkańców. Podejście do uczniów, słynny i piękny uśmiech będą do Pani wracać jeszcze bardzo bardzo długo. Proszę wspominać swoją pracę i osiągnięte w niej sukcesy z ogromną dumą. Zapracowała Pani na to jako pedagog, wicedyrektor Zespołu Gimnazjów nr 3 (9 lat), dyrektora Gimnazjum nr 1 (3 lata), wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 (6 lat). Pani Albino, serdecznie dziękuję za spotkanie - Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa.

 

 

Wydarzenia

  • Taneczne czwartki w Centrum Seniora

  • Festyn na placu zabaw na os. Kolorowym

  • Coolturalne piątki - koncert z okazji jubileuszu biblioteki

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo