Nowa hala Invest-Park Development w Dzierżoniowie | Urząd Miasta Dzierżoniów

Nowa hala Invest-Park Development w Dzierżoniowie

Fot: UM Dzierżoniów

Spółka, w której udziały ma miasto wybudowała kolejną halę produkcyjno-magazynową. Przeznaczony na wynajem obiekt składa się z czterech niezależnych modułów. Jeden z nich ma już najemcę.

Budynek ma łącznie ponad 5,5 tys m2 powierzchni użytkowej, w tym 5 tys. m2 hal i 500 m2 powierzchni socjalno-biuowej.

To kolejna bardzo ważna dla nas inwestycja. Każda firma działająca na terenie Dzierżoniowa ma wpływ na samo miasto i jego rozwój. To już trzeci tego typu obiekt w gospodarczej części miasta, w której zlokalizowana jest dzierżoniowska podstrefa - mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa.

Invest-Park Development to instytucja otoczenia biznesu, należąca do Grupy Kapitałowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spółka jest odpowiedzialna za stwarzanie korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości oraz pozyskiwanie nowych inwestycji dla regionu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży usług budowlanych, w tym w prowadzeniu i nadzorowaniu procesów inwestycyjno-budowlanych o łącznej powierzchni ponad 70.000 m² hal magazynowo-przemysłowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenów zewnętrznych m. in. dla podmiotów działających w branży automotive oraz logistyki.

Wydarzenia

  • Zapraszamy na uroczystą Galę Talentów

  • Marsz dla życia i rodziny

  • Marsz dla Życia i Rodziny

  • Zapraszamy na Dzień Przedsiębiorcy

  • Zanurkuj w Morski Świat