Mundinova - koncert jazzowy | Urząd Miasta Dzierżoniów

Mundinova - koncert jazzowy

Dwie kobiety i mężczyzna stojący przy ścianie

Mundys to świat, wszechświat, kosmos, a więc bezmiar i wolność. I taka właśnie jest muzyka zespołu „Mundinova”, która na żywo będzie można usłyszeć w Dzierżoniowie 30 czerwca w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Trzon zespołu stanowią Dorota Kołodziej (głos), Marzena Cybulka (gitara basowa, kontrabas) oraz Michał Wilczyński (gitary). Artyści spotkali się w 2017 roku z zamysłem, by tworzyć autorską muzykę liryczną, a jednocześnie energetyczną, wyrywając się jednocześnie z utartych ram stylistycznych klasyfikacji. Zestawienie charyzmatycznej barwy głosu wokalistki z okołojazzowymi harmoniami, przeplatanymi z inspiracjami etno, doprowadziło do powstania silnej eksplozji ładunku twórczego w postaci „Mundinova”.

W lipcu 2020 roku zespół zadebiutował albumem „W drodze”, a jesienią 2022 roku ukaże się drugi album Mundinova pt. „Fantom”. Utwory grupy na scenie sali koncertowej DOK-u zaprezentują: Dorota Kołodziej – wokal, Marzena Cybulka - gitara basowa, kontrabas, Michał Wilczyński – gitary. Gościnnie wystąpi z nimi Piotr Zarecki – perkusja.

Bilety na koncert kosztują 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu. Można je nabyć na stronie https://bilety.io/9XckV.

Plakat z informacjami zawartymi w tekście i rysunek saksofonisty

 

Wydarzenia

  • Mundinowa - koncert jazzowy

  • Mini Festyn - plac zabaw przy ul. Wieniawskiego

  • Coolturalny piątek - Fantastyczny Rynek z Książką

  • B-BALL JAM 2022

  • Mini Festyn - Rynek w Dzierżoniowie