Miał złamaną rękę, został wicemistrzem Polski | Urząd Miasta Dzierżoniów

Miał złamaną rękę, został wicemistrzem Polski

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników Dzierżoniowskiego Klubu Bokserskiego gromadzi ringowe doświadczenie i sięga po coraz cenniejsze trofea. W miniony weekend Wychowanek Piotra Wilczewskiego i Sambora Protaziuka wywalczył srebrny medal, pomimo złamanej ręki.

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie obyły się w miniony we Włocławku. Walczący w kategorii 49 kilogramów Oskar na finał zapracował wygrywając jednogłośnie w pierwszej rundzie. W walce o finał zwyciężył przez RSC.

Transmisję z mistrzostw prowadził portal www.bokser.org, na którym można zobaczyć walkę finałową.

Wydarzenia

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo

  • Coolturalne piątki - mity i legendy

  • Festyn na placu zabaw przy ul. 11 Listopada

  • Festyn na placu zabaw przy ul. Wieniawskiego