Kupuj lokalnie – kampania miasta i Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców | Urząd Miasta Dzierżoniów

Kupuj lokalnie – kampania miasta i Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców

Fot: UM Dzierżoniów

Nasze codzienne małe wybory mają olbrzymie znaczenie dla gospodarki Dzierżoniowa. Możemy ją wspierać korzystając z oferty lokalnych handlowców i decydując się na korzystanie z lokalnych usług, a w przypadku przedsiębiorców tworząc lokalną sieć współpracy. Promocja takich postaw to pomysł działającej przy burmistrzu Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców.

To wyjątkowo potrzebne działanie, szczególnie w tym najtrudniejszym dla firm czasie. To przedsiębiorcy tworzą miejsca pracy i dzięki Państwa podatkom miasto może się rozwijać. Kupując lokalnie i wybierając lokalne usługi wspieramy dzierżoniowskie firmy i zostawiamy więcej pieniędzy na naszym rynku. Dlatego, jeśli możemy, wybierajmy dzierżoniowskich przedsiębiorców – zachęca Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa.

Pierwszy etap kampanii związany jest z jej promocją wśród mieszkańców, drugi z promowaniem lokalnych biznesów.

W tym celu miasto udostępnia swoją stronę www.dzierzoniow.pl, stronę poświęconą lokalnej gospodarce www.investin.dzierzoniow.pl oraz media społecznościowe. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do tej akcji zachęcam do kontaktu ze Społeczną Radą Przedsiębiorców i z Wydziałem Rozwoju Miasta – mówi Diana Kaczyńska, przewodnicząca Społecznej Rady Przedsiębiorców.

Chęć udziału w kampanii Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie zgłosiło już ponad dwadzieścia firm współpracujących ze Społeczną Radą Przedsiębiorców. W Dzierżoniowie jest ponad 4 tys. 200 firm.

Zachęcamy do dołączenia do kampanii i do wspierania dzierżoniowskich biznesów.  

  • Dzierżoniowska Rada Przedsiębiorców – Diana Kaczyńska, tel.: 660 413 989
  • Wydział Rozwoju Miasta: Joanna Walczybok, tel.: 645 08 68

Dołącz do kampanii Kupuj Lokalnie

Wydarzenia

  • Piątkowe potańcówki dla seniorów

  • Kasia Kowalska unplugged

  • Piątkowe potańcówki dla seniorów

  • Ekologiczna Teatralna Niedziela

  • Kultowy musical na scenie „Zbyszka”