Kamil Bednarek wygrywa, czas na większy test? | Urząd Miasta Dzierżoniów

Kamil Bednarek wygrywa, czas na większy test?

Dwóch bokserów w czasiw walki w ringu, w drugim tle sędzia
Fot: www.facebook.com/KnockOutPromotions

Kamil Bednarek (8-0, 5 KO) wygrał przez techniczny nokaut z Michaelem Szubowem (16-10-1, 9 KO) podczas gali KBN 16 w Suwałkach. Od pierwszej rundy pięściarz z Dzierżoniowa wyprzedzał przeciwnika, który znacząco ustępował mu warunkami fizycznymi.

Jak relacjonuje portal ringpolska.pl Szubow starał się schodzić do półdystansu i szukał tam swoich szans, ale Bednarek kontrolował dystans prawym prostym, nie pozwalając zepchnąć się do obrony. W trzecim starciu pięściarz grupy KnockOut Promotions kilka razy efektownie skontrował przeciwnika, który miał coraz większe problemy z dynamiką akcji rywala. Szubow dwukrotnie padał na deskach po ciosach Polaka z lewej ręki.

Po drugim liczeniu pojedynek został przerwany przez narożnik Rosjanina mieszkającego w Niemczech. Szubow sygnalizował, że doznał kontuzji prawej ręki. Dla Bednarka to drugie tegoroczne zwycięstwo.

Dla oka to była bardzo ładna walka. Szczególnie dla kibiców Kamila, ale czas już chyba na przeciwników z wyraźnie wyższej półki. Będzie więcej emocji i stresu dla kibiców, ale też więcej ringowej nauki dla naszego pięściarza, który niezwykle szybko i ładnie przebił się do czołówki polskich zawodowców.

Źródło: www.ringpolska.pl

Wydarzenia

  • Aktywność mieszkańców - Senioralia 2021

  • Dzień sąsiada w nowym terminie

  • Andrzej Poniedzielski w wersji urodzinowej

  • Powitanie najmłodszych mieszkańców

  • „Kosmolenie ratują ziemię” podczas „Teatralnej niedzieli”