Interaktywne kursy dla ósmoklasistów | Urząd Miasta Dzierżoniów

Interaktywne kursy dla ósmoklasistów

Dziewczynka w białej bluzce i naspis zdasz czy ci się zdaje
GRAFIKA: LECTURUS

Dzierżoniów stwarza uczniom szkół podstawowych  nowe możliwości. Dzięki porozumieniu, które burmistrz Dzierżoniowa podpisał z Lecturus Spin-Off Uniwersytetu Warszawskiego, ósmoklasiści mogą na preferencyjnych warunkach korzystać z nowoczesnej platformy edukacyjnej i zajęć przygotowujących do egzaminu kończącego edukację w podstawówce.

- Oddajemy do dyspozycji uczniów nowoczesne narzędzia edukacyjne, wspomagające przygotowanie do egzaminów końcowych. Liczę na to, że będzie to wzmocnienie i wsparcie procesu edukacyjnego w szkołach. Mam nadzieję, że między innymi dzięki tym kursom w maju nic nie zaskoczy naszych ósmoklasistów – mówi burmistrz, Dariusz Kucharski.

Lecturus Spin-Off Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacja Miasto (powołana przez Związek Miast Polskich) poszerzyły swoją ofertę o intensywne kursy przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty z zakresu matematyki, języka polskiego i angielskiego. Zajęcia online odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut. Dzięki podpisanemu porozumieniu cena regularna kursów, wynosząca 875 zł, dla uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych została obniżona o 75% i będzie wynosiła 218,75 zł.
Kurs składa się z 25 godzin lekcyjnych (na jeden przedmiot) prowadzonych w formule online. Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru trzy przedmioty egzaminacyjne.

To doskonała okazja dla młodzieży, by przy wsparciu certyfikowanych nauczycieli i trenerów oświaty powtórzyć materiał omawiany w szkole, dowiedzieć się i przypomnieć sobie strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne, nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole. Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą intensywnych kursów z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego na stronie https://www.lecturusjunior.pl/ oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na https://sklep.lecturus.pl/

Aby skorzystać z rabatu dla mieszkańców Dzierżoniowa, na stronie https://sklep.lecturus.pl/ zjedź kursorem do panelu "Sprawdź swój rabat". Uzyskasz go, wpisując kod pocztowy naszego miasta.

Wydarzenia

  • Ale jaja – wystawa w muzeum

  • Jazzowy Czwartek - koncert zespołu O.N.E.

  • „Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej”

  • Bieg Marzanny w Górach Sowich

  • Wielka Moc Tradycji - zapraszamy na świąteczny jarmark