Dzierżoniowianka walczy o koronę Dolnego Śląska | Urząd Miasta Dzierżoniów

Dzierżoniowianka walczy o koronę Dolnego Śląska

Portret Marceliny Klimczak

Piękna dzierżoniowianka, Marcelina Klimczak walczy o finał Miss Dolnego Śląska. Z wykształcenia inżynier środowiska, z zamiłowania projektantka wnętrz - walczy o Wasze głosy w plebiscycie na najpiękniejszą Dolnoślązaczkę.  

Marcelina Klimczak urodziła się w Dzierżoniowie i tutaj również wychowała. Ukończyła studia inżynierskie.

Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Inżynieria Środowiska o specjalności Gospodarka Odpadami i Odnawialne Źródła Energii. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i wielkimi krokami zbliżam się do jej obrony – zdradza nam kandydatka do finału konkursu Miss Dolnego Śląska.

Marcelina mówi o sobie, że jest typowo ścisłym umysłem, jednak jej zainteresowania są bliższe duszy artystycznej. Uwielbia upiększać rzeczy, wnętrza oraz ludzi. W wolnym czasie zajmuje się wizażem, ale również projektowaniem jak i dekorowaniem wnętrz.

Nie można przejść obojętnie wobec głosowania na piękną dzierżoniowiankę. Klikajcie w zdjęcie i głosujcie. To nic nie kosztuje. Pokażmy, że Dzierżoniów Nastraja Pozytywnie.
https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/photos/a.893098674588757/893096067922351/

Istnieje również możliwość głosowania sms (info na zdjęciu) oraz poprzez polubienie zdjęcia na oficjalnym profilu Miss Dolnego Śląska na instagramie, jednak by głos się liczył należy je zaobserwować https://www.instagram.com/p/CNsc7aPosTW/?igshid=9frzs0hvu7co

Konkurs Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w woj. dolnośląskim.

Tablica do głosowania ze zdjęciem dzierżoniowianki

 

Wydarzenia

  • Mini Festyn - Rynek w Dzierżoniowie

  • Coolturalny piątek - Warsztaty Ceramiczne

  • Medytacja, taniec i modlitwa o pokój na Ukrainie

  • Święto Wojska Polskiego w Dzierżoniowie

  • Mini Festyn - plac zabaw przy ul. Brzegowej