Dzierżoniów wyróżniony za wspieranie biznesu | Urząd Miasta Dzierżoniów

Dzierżoniów wyróżniony za wspieranie biznesu

Dzierżoniów zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Samorząd Przyjazny Biznesowi" w plebiscycie gospodarczym "Gwiazdy Biznesu", organizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Przyznawane od ośmiu lat „Gwiazdy Biznesu” to wyróżnienia dla przedsiębiorstw, samorządów i ich  jednostek, oraz instytucji otoczenia biznesu, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki województwa dolnośląskiego oraz wspierają przedsiębiorczość. O nagrodę w kategorii "Samorząd Przyjazny Biznesowi"  mogą ubiegać się samorządy, które w swojej działalności realizują cele związane ze wspieraniem przedsiębiorców, likwidowaniem barier w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz powołują instytucje, organizuje wydarzenia służące rozwojowi i promocji przedsiębiorczości.  

Nagrodę odebrała Dorota Pieszczuch, zastępca burmistrza  Dzierżoniowa podczas piątkowej gali w Centrum Nauki i Sztuki w Starej Kopalni w Wałbrzychu. W tej kategorii wyróżniono też Legnicę (II miejsce), Długołękę i Żórawinę (III miejsce).

Dziękujemy Kapitule Konkursu za docenienie naszego wkładu pracy. Gratulujemy pozostałym laureatom i Jednocześnie składamy serdeczne życzenia dla całego zespołu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego z okazji pięknego Jubileuszu 30-lecia istnienia - komentuje Dorota Pieszczuch, zastępca burmistrza Dzierżoniowa.

Otrzymane wyróżnienie nie wiązało się z żadnymi opłatami ponoszonymi przez miasto.

Wydarzenia

  • Zapraszamy na uroczystą Galę Talentów

  • Marsz dla Życia i Rodziny

  • Marsz dla życia i rodziny

  • Zapraszamy na Dzień Przedsiębiorcy

  • Zanurkuj w Morski Świat