Dobry powrót Kamila Bednarka po dłuższej przerwie | Urząd Miasta Dzierżoniów

Dobry powrót Kamila Bednarka po dłuższej przerwie

Drugie tegoroczne zwycięstwo odniósł Kamil Bednarek (13-0, 7 KO). Zawodnik trenowany przez Piotra Wilczewskiego pokonał jednogłośnie na punkty Ramiro Blanco (19-28-3, 10 KO).

Po sześciu rundach jednostronnego pojedynku sędziowie punktowali 60-54 dla pięściarza grupy KnockOut Promotions. Po walce Kamil wyraził niezadowolenie z poziomu rywali, mówił także o problemach z kontuzjowaną ręką i wyzwaniach na przyszłość. Więcej w materiale wideo portalu RingPolska.pl.

Wydarzenia

  • Klubowe Mistrzostwa Polski Petanque

  • Niedziele z historią Dzierżoniowa – włókiennictwo

  • Coolturalne piątki - mity i legendy

  • Festyn na placu zabaw przy ul. 11 Listopada

  • Festyn na placu zabaw przy ul. Wieniawskiego