Dołącz do nas - parada i piknik

Mażoretki w zielonych strojach podczas występu, z przodu chłopak w białej koszuli
Wydarzenie
Data
Miejsce
Aleja Bajkowych Gwiazd, ul. Sikorskiego
Bilet
Darmowe

Wielka parada organizacji pozarządowych rozpocznie się imprezą pod hasłem „Dołącz do nas”. 24 września barwnym korowodem przez miasto przemaszerują przedstawiciele klubów sportowych, stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji działających w Dzierżoniowie. Finałem będzie piknik  - prezentacje i pokazy na Alei Bajkowych Gwiazd.

Parada klubów sportowych, stowarzyszeń i organizacji działających w Dzierżoniowie wyruszy o godz. 14.00 spod pomnika Jana Pawła II. Pochód, na czele z orkiestrą dęta i mażoretkami, przemaszeruje ul. Świdnicką, Złotą, Piastowską i Sikorskiego na Aleję Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie. Tam około godz. 14.30 rozpocznie się piknik.

W planach są prezentacje na scenie, m.in. zespołów Ewenement, Paradox, Breakers i dzierżoniowskich przedszkolaków oraz prezentacje wokalne solistów Autorskiego Studia Piosenki, Dzierżoniowskich Wrzosów, zespołu Tęcza oraz najmłodszych mieszkańców miasta.

W planach są także pokazy akrobatyczne, warsztaty ceramiczne i plastyczne, walki bokserskie, prezentacje i konkurencje sportowe, zajęcia pokazowe na boisku Orlik (ul. Sikorskiego), prezentacja modeli RC oraz motocykli.  

Nie zabraknie stoisk organizacji i stowarzyszeń, możliwości zapisów na zajęcia, sprzedaży domowego ciasta i wyrobów rękodzielniczych. Piknik „Dołącz do nas” potrwa do godz. 17.00.