Obejrzyj spektakl „Między płotem a kowadłem”

Sylwetki aktorów z imionami i nazwiskami oraz tytułem spektaklu
Spektakl
Data
Miejsce
Kinoteatr "Zbyszek"
Bilet
100 zł (parter), 90 zł (balkon), 80 zł (loże)

Na nietuzinkowy i refleksyjny spektakl komediowy zapraszają 7 października Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Artlever. Ta wzruszająca komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego.

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni”, „Wina ojca idzie w syna”, „Jaki ojciec, taki syn” - wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera „Między płotem a kowadłem” (Mending fences). Harry, właściciel gospodarstwa na dalekiej prowincji, nie widział swojego syna, Drew, szesnaście lat. Przyjeżdża on właśnie do ojca z wizytą. Ta wzruszająca komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego. Nie radzą sobie z okazywaniem uczuć. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, stają wobec siebie zupełnie bezradni, czupurni, przytłoczeni oślim uporem i emocjami, do których wstydzą się przyznać. Tworzy to mnóstwo zabawnych sytuacji.

Dyskretnym przewodnikiem po obcym im świecie uczuć jest „kobieta po przejściach”, przyjaciółka i partnerka ojca, która jest właścicielką sąsiedniego gospodarstwa. Czy uda się jej pogodzić ogień z wodą? Gęste nasycenie zabawnych dialogów i sytuacji, okraszone często pikanterią, a jednocześnie z elementami ciepła i liryzmu. Norm Foster znany jest od wielu lat polskiemu widzowi z takich sztuk jak: „Ostra jazda”, „Premiera”, „Między łóżkami”, „Old Love”, „Długi ŁYKend”, „Randka w ciemno na dwie pary”, „Przygoda z ogrodnikiem”… i kilku innych. Bilety na spektakl w Dzierżoniowie 7 października o godz. 19.00 w Kinoteatrze „Zbyszek” kosztują 100 zł (parter), 90 zł (balkon), 80 zł (loże).