(Nie)grzeczni panowie, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju

Na tle amerykańskiego czerwonego samochodu stoi czterech mężczyzn, u góry  napis Kabaret Moralnego Niepokoju, na dole tytuł "Za długo panowie  byli grzeczni"
Wydarzenie
Data
Miejsce
Kinoteatr Zbyszek
Bilet
dok.pl

Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który będzie można obejrzeć 5 listopada w Kinoteatrze „Zbyszek”. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Zapraszamy do Kinoteatru „Zbyszek” 5 listopada o godz. 17.30. Bilety w cenie 85 zł (parter) i 80 zł (balkon) do nabycia w kasie biletowej DOK oraz na www.dok.pl