Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Straż Miejska

DANE TELEADRESOWE

Adres: ul. Rzeźnicza 2
Telefon: 74 645 08 88, 533 650 044
E-mail: straz@um.dzierzoniow.pl
Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 6:30-22:00
W sprawie skarg i wniosków Komendant Straży Miejskiej przyjmuje: każdy wtorek 14:00-16:00, tel. 533 149 001
Data powołania Straży Miejskiej w Dzierżoniowie: 01.02.1992

Straż Miejska na Facebooku


Komendant Straży Miejskiej - Mariusz Furgała

Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje sie sportem, zwierzętami i turystyką.

- Przez najbliższe lata priorytetami dzierżoniowskich strażników będą kwestie związane z czystością i estetyką Dzierżoniowa, działania wpływające na ograniczenie zanieczyszczenia powietrza i opieka nad zwierzętami. Bezpieczeństwo mieszkańców oczywiście zawsze jest naszym celem nadrzędnym. Mocno będę także pracował nad tym, by pracownicy straży wykonywali swoje zadania w taki sposób, aby znajdowało to odzwierciedlenie w ich dobrej ocenie przez dzierżoniowską społeczność – mówi Mariusz Furgała.



REJON

Starszy Inspektor Leszek Dorozik/Młodszy Inspektor Jacek Gezella


Osiedle Błękitne, os. Jasne, os. Różane, os. Młodych, ul. Wrocławska.



ldorozik@um.dzierzoniow.pl                                                                                          jgezella@um.dzierzoniow.pl



REJON

Starszy Inspektor Stanisław Makowski/Starszy Inspektor Wiesław Najdek


Ulica Ząbkowicka, os. Słoneczne, os. Makowe, ul. Kopernika, ul. Podwalna, ul. Kolejowa, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Andersa.


smakowski@um.dzierzoniow.pl                                                                                         wnajdek@um.dzierzoniow.pl



REJON

Starszy Inspektor Sebastian Strzelczyk


Ulica Pocztowa, ul. Świdnicka, ul. Kościuszki, ul. Kilińskiego, ul. Nowowiejska, ul. Brzegowa.


 
sstrzelczyk@um.dzierzoniow.pl                                                                       




REJON

Starszy Inspektor Rafał Matwieiszyn/Młodszy Specjalista Maciej Patyjewicz


Centrum miasta i obszar Zacisze




rmatwieiszyn@um.dzierzoniow.pl                                                                                  mpatyjewicz@um.dzierzoniow.pl




REJON

Młodszy Specjalista Mariusz Juranek


Ulica Daszyńskiego, ul. Świdnicka, ul. Piastowska, os. Kolorowe, os. Tęczowe, os. Zielone.



                                                                          mjuranek@um.dzierzoniow.pl

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky18°C

JutroLight rain20°C