Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

WOŚP - zbieramy na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

03-01-2019
Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy dla na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Dzierżoniowski sztab WOŚP przygotował jak co roku wiele wydarzeń, by zachęcić mieszkańców miasta i regionu do wsparcia tej szczytnej idei. Ideę wspierania najsłabszych i potrzebujących szerzyć będziemy podczas 27. edycji Finału podczas szeregu imprez. Oprócz mini finałów we wszystkich publicznych szkołach i przedszkolach w Dzierżoniowie, zapraszamy na szereg wydarzeń kulturalnych. Zaczniemy w poniedziałek, 7 stycznia od Wielkoorkiestrowego Wieczoru Kabaretowego. Dużą dawkę dobrego humoru zapewnią Kabaret Młodych Panów i Ireneusz Krosny. W przerwach – tradycyjnie – licytacje ciekawych przedmiotów. Zaproszenie na kabarety – 60 zł w przedsprzedaży i  80 zł w dniu imprezy.

W piątek, 11 stycznia tanecznym krokiem zapraszamy do  Klubu Muzycznego Hilife! Podczas Wielkiej Tanecznej Orkiestry zagrają Gentleman’s oraz Afteroparty. Bilety w cenie 25 zł są jednocześnie biletami wstępu na dyskotekę.
Ale Finał w Dzierżoniowie to nie tylko disco-polo! To także uczta muzyczna w Rynku!

W niedzielę, 13 stycznia wystąpią: Ewenement Plus, Mateusz Mijal oraz Sumptuastic. Nie zabraknie też sklepiku orkiestrowego, aukcji oraz nieco innego niż zazwyczaj Światełka Do Nieba. Zapraszamy od godz. 16.30.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Można już sprawdzić jak działa usługa, która wprowadza spore zmiany w rozliczaniu podatków. Na portalu podatkowym podatki.gov.pl uruchomiono nową usługę Twój e-PIT. Pozwala ona sprawdzić nasze zeznanie podatkowe przygotowane przez Urząd Skarbowy i zdecydować, czy z niego skorzystać czy wypełnić zeznanie podatkowe samodzielnie.

  Twój e-PIT - rozliczenie podatku internetem

  Można już sprawdzić jak działa usługa, która wprowadza spore zmiany w rozliczaniu podatków. Na portalu podatkowym podatki.gov.pl uruchomiono nową usługę Twój e-PIT. Pozwala...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy6°C

JutroCloudy6°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne