Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Witamy najmłodszych mieszkańców – przyjdź na spotkanie

01-04-2019
Grupa rdziców trzymająca na rękach małe dzieci

Na pierwsze z dwóch tegorocznych spotkań z maluchami burmistrz Dzierżoniowa zaprasza 17 kwietnia o godzinie 12.00 do sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

- Spotkania te są okazją do symbolicznego przywitania nowych mieszkańców i do złożenia gratulacji rodzicom. To również forma konsultacji, pozwalająca przedstawić ofertę Dzierżoniowa skierowaną do tej grupy mieszkańców, ale też szansa na poznanie opinii i informacji zwrotnych od rodziców – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

Oprócz prezentacji oferty prorodzinnej Dzierżoniowa dotyczącej m.in. opieki żłobkowej i przedszkolnej, dzieci otrzymają także drobne upominki i bony podarunkowe.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu rodziców dzieci urodzonych w drugim półroczu minionego roku prosimy o zgłaszanie się w Biurze Promocji lub telefonicznie pod nr 74 645 08 18 do 15 kwietnia.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
8
9
10
16
17
18
20
21
22
24
25
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain20°C

JutroFair26°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne