Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Sierpniowe premiery w Zbyszku

06-08-2018
Po wakacyjnej przerwie, 10 sierpnia wznawia swoją działalność kino Zbyszek. Na trzy kolejne weekendy proponujemy same dobre tytuły, w tym aż trzy premierowo!

Po wakacyjnej przerwie, 10 sierpnia wznawia swoją działalność kino Zbyszek. Na trzy kolejne weekendy  proponujemy same dobre tytuły, w tym aż trzy premierowo!

Na pierwszy kinowy weekend (10-12 sierpnia) „Zbyszek” proponuje animowany film dla dzieci „Co w trawie piszczy” (godz. 16.00). W ramach kina familijnego można będzie obejrzeć również brytyjska komedie „Patryk” (godz. 18.00) oraz amerykańsko-włoski film akcji „Sicario2:  Soldado” (godz. 20.00).

Zabawny film akcji „Szpieg, który mnie rzucił” będzie można obejrzeć w dniach 17-19 sierpnia, seanse o godz. 16.00. Jednak królową ekranu w ten weekend będzie musical „Mamma Mia. Here we go again!”. Zbyszek będzie grał dwa seanse dziennie o godz. 18.00 i 20.15.

Przedostatni weekend sierpnia (24-26.08) to dwie propozycje. „Mission impossible: Fallout” (seanse o godz. 17.30 i 20.00) oraz animowana opowieść pod tytułem „Jak zostać czarodziejem” (godz. 15.30). Za to na ostatni wakacyjny weekend (31.08-02.09) zaplanowano projekcję filmów „Ant-Man i osa”  (godz. 16.00 i 18.15) oraz komedii kryminalnej „Rozpruci na śmierć” (godz.20.30).

Polecane informacje:

 • Estakada i wiadukt nad ulicą Brzegową, Nowowiejską, rzeką i torami to technologicznie najtrudniejszy moment budowy powstającej już obwodnicy Dzierżoniowa. Te prace widoczne są gołym okiem. Wytyczony jest już także niemal cały przebieg pierwszego etapu obwodnicy.

  Droga, która mocno zmieni Dzierżoniów

  Estakada i wiadukt nad ulicą Brzegową, Nowowiejską, rzeką i torami to technologicznie najtrudniejszy moment budowy powstającej już obwodnicy Dzierżoniowa. Te prace widoczne są...

  Czytaj dalej
 • W Dzierżoniowie zainauguruje swoją działalność turystyczną Młyn Hilberta - powstały w latach 40-tych XIX wieku w oparciu o wykorzystanie energii wodnej. Od 28 kwietnia będzie udostępniony dla odwiedzających.

  Młyn Hilberta otwarty dla turystów

  W Dzierżoniowie zainauguruje swoją działalność turystyczną Młyn Hilberta - powstały w latach 40-tych XIX wieku w oparciu o wykorzystanie energii wodnej. Od 28 kwietnia będzie...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy wnioskujący o wydanie Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny mogą wybierać jej tradycyjną lub elektroniczną formę. Wprowadzenie takiego rozwiązania na urządzenia mobilne to spore ułatwienie. Skorzystają z niego również osoby posiadające już taką kartę.

  Karta dużej rodziny także w telefonach

  Mieszkańcy wnioskujący o wydanie Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny mogą wybierać jej tradycyjną lub elektroniczną formę. Wprowadzenie takiego rozwiązania na urządzenia...

  Czytaj dalej
 • SILHOUETTE DCD zyskał największe uznanie mieszkańców Ziemi Dzierżoniowskiej i na koniec Dzierżoniowskich Prezentacji odebrał Smoka Publiczności 2018. W kategorii Przedsiębiorstwo roku zwyciężył Krioesthetic Kriocardio, Debiut Roku trafił do Sensei Sushi Restaurant.

  Smoki biznesu i smoki publiczności 2018

  SILHOUETTE DCD zyskał największe uznanie mieszkańców Ziemi Dzierżoniowskiej i na koniec Dzierżoniowskich Prezentacji odebrał Smoka Publiczności 2018. W kategorii Przedsiębiorstwo...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy23°C

JutroPartly cloudy25°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne