Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Rozpoczynamy przebudowę ul. Złotej

14-05-2020
W poniedziałek zmieni się organizacja ruchu na ul. Złotej. Prace prowadzone będą na długości 800 metrów, od ronda Polskiego Państwa Podziemnego, przez skrzyżowanie na wysokości ciepłowni (zostanie ono przebudowane na rondo), aż do ul. Akacjowej.

W poniedziałek zmieni się organizacja ruchu na ul. Złotej. Prace prowadzone będą na długości 800 metrów, od ronda Polskiego Państwa Podziemnego, przez skrzyżowanie na wysokości ciepłowni (zostanie ono przebudowane na rondo), aż do ul. Akacjowej.

Nowa infrastruktura drogowa, to oprócz samej jezdni również budowa dodatkowych miejsc parkingowych, przebudowa chodników oraz montaż nowego i oszczędnego oświetlenia.

Pierwszy zamknięty zostanie odcinek prawego pasa jezdni (jadąc w kierunku Włók), na wysokości budynku nr 2. Przejazd możliwy będzie lewą jezdnią ul. Złotej.

Drugi odcinek dotyczy zamknięcia prawego pasa ul. Złotej, na wysokości ciepłowni. Ruch samochodowy poprowadzony zostanie lewym pasem.

Trzeci odcinek dotyczy lewego pasa jezdni na wysokości ogrodów działkowych. Tutaj ruch poprowadzony zostanie prawą stroną jezdni. Dojazd do ul. Złotej będzie możliwy od ul. Kasztanowej. Z ul. Akacjowej do ul. Złotej dojedziemy ul. Bukową.

Zamiany w organizacji ruchu zaplanowano w taki sposób, aby droga była przejezdna w czasie wykonywania prac.

Szczegółowych informacji na temat sposobu prowadzenia inwestycji udzielają:

 • po stronie dzierżoniowskiego urzędu: Grzegorz Kołodziej, tel: 74 645 08 83;
 • po stronie wykonawcy: Radosław Rosiński, tel.: 74 810 35 98.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain14°C

JutroPartly cloudy19°C