Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Recytatorzy przeszli eliminacje miejskie

05-03-2019
18 młodszych i 11 starszych recytatorów wysłuchało jury miejskich eliminacji XXIV Konkursu Recytatorskiego Pegazik 4 marca. Do dalszego etapu dopuściło w sumie 10 osób.

18 młodszych i 11 starszych recytatorów wysłuchało jury miejskich eliminacji XXIV Konkursu Recytatorskiego Pegazik 4 marca. Do dalszego etapu dopuściło w sumie 10 osób.

Spośród młodszych jurorki Krystyna Wojtal, Jolanta Maniecka, Beata Gil zakwalifikowały do etapu powiatowego Małgorzatę Grunę, Judytę Ziemianin, Alicję Winiarską i Marię Baczyńską z SP 9 oraz Mateusza Miklasiewicza z SP 1. Spośród starszych tego zaszczytu dostąpili Szymon Łyżwa z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek, Grzegorz Hercuń i Kornelia Cieślak z SP 3, Marta Wiśniewska z SP 9 oraz Martyna Łebek z SP 5.

Wyróżnieni zostali Patrycja Podczaszy z SP 1, Amelia Latacz, Jarosław Duda i Łukasz Duda oraz Milena Zelwis z SP 5, Urszula Reformat i Małgorzata Stawicka z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek, Hanna Zalewska z SP 3i Mateusz Subocz z SP 9.

Eliminacje powiatowe Pegazika odbędą się 11 marca (kat. młodsi) i 12 marca (kat. starsi) o godz. 10.00 w sali Pegaz Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Etap miejski zorganizowano przy współfinansowaniu z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Widok na dzierżoniowski rynek i ratusz - siedzibę urzedu miasta

  Zmiana godzin pracy urzędu

  Od 2 maja Urząd Miasta w Dzierżoniowie będzie obsługiwał klientów w nowych godzinach.

  Czytaj dalej
 • 26.05 - wybory do Parlamentu Europejskiego - internetowa wyszukiwarka obwodów do głosowania

  26 maja wybierzemy swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Niezależnie od poglądów czy sympatii politycznych udział w wyborach to dar demokracji, z którego nie tyle...

  Czytaj dalej
 • Baner reklamujący budżet obywatelski

  Co wybiorą mieszkańcy w DBO 2019?

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 1...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain11°C

JutroPartly cloudy16°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne